Xoro HRT 1500: новий DVD-програвач

52

Представництво Xoro в Росії і країнах СНД оголосило про випуск комбінованого пристрою — DVD-програвача з вбудованим DVB-T ресивером для прийому наземного цифрового телемовлення.


Xoro HRT 1500: новий DVD-програвач

Блок DVD-програвача Xoro HRT 1500, виконаний в плоскому корпусі, підтримує основні формати відео і аудіо і оснащений вбудованим декодером багатоканального звуку Dolby Digital 5.1. Блок приймача цифрового мовлення обладнаний чутливим тюнером і може здійснювати автоматичне налаштування програм. Пристрій, що не має аналогів на вітчизняному ринку, безсумнівно, стане популярним у зв’язку з швидким розвитком цифрового телебачення в Росії.

У Xoro HVR 1500 повноцінний ресивер цифрового телемовлення, оснащений високоякісним тюнером з пам’яттю на 1000 ТВ станцій, програмним пошуком і інтуїтивно-зрозумілим екранним меню, поєднується з багатофункціональним блоком DVD-програвача.

Xoro HRT 1500 відтворює записи у всіх основних форматах, включаючи DVD, (S)VCD, Audio-CD, JPEG, MP3 і WMA. Вбудований декодер багатоканального звуку Dolby Digital 5.1 і набір 5.1 аналогових аудіо виходів дозволяють підключати плеєр до будь-якої активної акустичної системи 5.1, а з допомогою двох багатоканальних цифрових аудіо виходів (коаксіальний і оптичний) — до сучасного цифрового AV-ресивера з вбудованими декодерами DD5.1/DTS.

Для підключення до телевізора Xoro HRT 1500 оснащений традиційними композитним, компонентним, S-Video і SCART (RGB) відеовиходами, а також компонентним YUV відеовиходом з підтримкою прогресивної розгортки, що забезпечує максимальну чіткість зображення. Програвач можна підключати і до звичайного монітора, використовуючи VGA роз’єм на задній панелі.

Ресивер цифрового наземного мовлення (DVB-T), вбудований в Xoro HRT 1500, відрізняється інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом управління. Активна кімнатна антена, яка йде в комплекті, не вимагає зовнішнього блоку живлення, а підключається в роз’єм DC самого програвача. При першому включенні з’являється меню користувача, що дозволяє здійснити швидку настройку телевізійних і радіо каналів: потрібно тільки вибрати країну і мову відображення, а чутливий тюнер сам знайде і збереже всі доступні станції. Зручна функція таймера дає можливість включати ресивер на певному каналі в потрібний час (наприклад, при запису на зовнішній DVD-рекордер). Для запобігання перегляду ТБ-каналів, що мають вікове обмеження, ресивер оснащений функцією обмеження доступу (parental control).

Xoro HRT 1500 виконаний в стильному плоскому корпусі з центральним розташуванням завантажувача дисків і кнопками на фронтальній панелі програвача. Новинка поставляється в сріблястому кольорі. Габарити — 430х38х255 мм, маса – 3,5 кг. Рекомендована роздрібна ціна – 115 доларів.