XCube X-405: мультимедійний плеєр

56

Компанія «Голдер Електронікс» вивела на ринок модель мультимедійного плеєра XCube X-405.


XCube X-405: мультимедійний плеєр
XCube X-405: мультимедийный плеер
XCube X-405: мультимедійний плеєр

Розмір нового медіа-плеєра XCube: 33х70,5х18,2 мм, вага – 42,5 р. Незважаючи на свої невеликі габарити, плеєр володіє значним обсягом пам’яті. Вбудована flash-пам’ять на 1 або 2 ГБ, є слот для Micro SD-карти. X-405 підтримує всі основні музичні формати: MP3, WMA, WAV, ASF, ОGG.

Плеєр оснащений високоякісним 1,1-дюймовим TFT-дисплеєм (65 тис. кольорів, який дозволяє переглядати зображення та відео. Текст МР3-файлів на дисплеї відображається у вигляді інформації з назвою альбому, пісні та ім’я виконавця.

Меню русифіковане. Обмін даними з комп’ютером відбувається за допомогою прямого підключення до порту USB 2.0 High Speed без додаткових проводів. Швидкість передачі даних становить 480 Мбіт/с.

XCube X-405 оснащений FM-тюнером з можливістю запису і налаштуванням на 18 каналів. Пристрій підтримує ID3-теги, має диктофон запис у форматі WAV) і лінійний вхід для запису з зовнішнього джерела звуку. У плеєрі передбачено 7 налаштувань режимів еквалайзера. Реалізація в плеєрі технологій SRS (WOW) і T. BASS дозволяє домогтися реалістичного 3D-стерео звучання і якісної передачі басів. Вбудований гучномовець (500 мВт) дозволяє чути музику всім оточуючим, а два роз’єми для навушників дають можливість слухати музику удвох.

У плеєрі передбачена така цікава функція керування телевізором. Таким чином, XCube X-405 одночасно є універсальним пультом, який працює практично з усіма сучасними моделями телевізорів.

В плеєр вбудована гра-казино Black Jack. Є можливість розраховувати особисті біоритми на кожен день згідно дату народження, а також годинник з функцією будильника.

Літієво-полімерний акумулятор дозволяє XCube X-405 безперервно працювати протягом 24 годин.

В комплект плеєра входять навушники, шнурок на шию, USB-кабель, диск з драйверами, інструкція та гарантійний талон.

Роздрібна вартість плеєра – від 3300 рублів, залежно від карти пам’яті.