VW створив біо-концепт

57

Група з трьох молодих дизайнерів Volkswagen каліфорнійської студії компанії продемонструвала своє бачення автомобілів майбутнього. Результатами їх старань став концепт-кар Nanospyder, пересувається на водневому паливі і електромоторах.


VW створив біо-концепт

Патрік Фолветтер (Patrick Faulwetter), Даніель Саймон (Daniel Simon) і Ян Хілтон (Ian Hilton) створили Nanospyder для спеціального конкурсу дизайнерів «Design Los Angeles», який відбудеться на моторшоу в цьому американському місті в листопаді. Завдання учасників цього конкурсу – придумати екологічно чистий транспортний засіб майбутнього. Даний конкурс проводиться в Каліфорнії не випадково, оскільки в цьому штаті діють суворі обмеження щодо шкідливих викидів в атмосферу.

Nanospyder можна зібрати і розібрати на мікроскопічному рівні, він складається з мільярдів крихітних програмованих наночастинок не перевищують і половини міліметра в діаметрі», – повідомляють розробники. Кожну таку частку можна запрограмувати, щоб вона була твердою або м’якою залежно від потреб, при тому, що каркас автомобіля завжди залишається жорстким. Внутрішні панелі автомобіля, якщо їх можна так назвати, створені з органічних частинок, які в разі удару можуть збільшувати свій обсяг, або, просто кажучи, надуватися, утворюючи, таким чином, якесь подобу подушок безпеки.

Результати конкурсу, на якому крім Volkswagen Nanospyder представлено ще декілька концептуальних автомобілів будуть оголошені 30 листопада 2006 року на автошоу в Лос-Анджелесі.

Минулий конкурс дизайнери з VW виграли, отримавши нагороду за свій концепт Mobile Lounge, повідомляє Avto.ru.