Урал представив унікальний армійський автомобіль

46

На автомобільному заводі «Урал» («Група ГАЗ») випущений перший зразок не має аналогів, призначеного для засобів озброєння і військової техніки багатоцільового шасі з колісною формулою 10х10.

Автомобіль «Урал-632361» (колісна формула 10х10) виготовлений у рамках реалізації спільної програми Головного автобронетанкового управління Міністерства оборони і автозаводу «Урал» з розширення номенклатури і поліпшення технічних показників армійського сімейства «Мотовоз». За основу був узятий отримав подовжену раму і п’ятий провідний керований міст автомобіль «Урал» з колісною формулою 8х8. Це дозволило отримати шасі підвищеної прохідності, із збільшеною вантажопідйомністю — з 16 до 24 тонн. Воно оснащене двигуном ЯМЗ виробництва «Автодизеля» («Група ГАЗ»).

Пятиосный повнопривідний «Урал» є унікальним вантажівкою в своєму класі. Він — єдиний в Росії відповідний дорожнім габаритами пятиосный автомобіль високої прохідності, який здатний перевозити 24 тонни вантажу. Крім того, автомобіль «Урал» досить економічний, а його уніфікація всередині армійського сімейства основних вузлів і агрегатів становить близько 90%, повідомляє сайт компанії.