Ультратонкі колонки від Logitech

66

Компанія Logitech представила ультратонкі стереоколонкі Logitech mm28. Пристрій призначений спеціально для портативних музичних плеєрів і забезпечують високоякісне звучання при тривалому часу роботи батарей. Ця акустична система може працювати з будь-яким плеєром MP3 або CD, мають стандартний аудіороз’єм 3,5 мм Logitech mm28 мають товщину менше 3,1 див.

У портативних динаміків Logitech mm28 використовується технологія стереозвуку NXT для плоских динаміків, яка дозволяє істотно підвищити якість звучання низьких частот і в той же час забезпечує дійсно портативний форм-фактор. В комплект поставки входить спеціальна кришка для колонок, яка може обертатися і служити в якості підставки. При цьому відпадає необхідність у футлярі для перенесення. Крім цього, вхідний кабель можна покласти в поглиблення на задній панелі акустичної системи.

Харчування акустичної системи здійснюється або за допомогою включеного в комплект поставки адаптера змінного струму, або від чотирьох батарей AA. Одного комплекту батарей вистачає на 45 годин роботи акустичної системи. Орієнтовна роздрібна ціна становить 80 доларів.