У Парижі Hyundai виставить 3 новинки

43

На автосалоні в Парижі компанія Hyundai Motor представить три новинки: рестайлінгову версію Coupe, то концепт-кар Arnejs, який є прототипом нової моделі Hyundai в сегменті C, і Grandeur CRDi – першу модель Hyundai c дизельним двигуном в представницькому класі.


У Парижі Hyundai виставить 3 новинки
В Париже Hyundai выставит 3 новинки
У Парижі Hyundai виставить 3 новинки

З моменту презентації Hyundai Coupe, по всьому світу було продано 221 708 автомобілів цієї моделі, з яких 73 670 – в Європі. В процесі рестайлінгу модель набула більш сучасний спортивний зовнішній вигляд, що, згідно з прогнозами, багаторазово збільшить її популярність у споживача.

В Париже Hyundai выставит 3 новинки
У Парижі Hyundai виставить 3 новинки

Hyundai Grandeur, прем’єра якого відбудеться в Парижі, обладнаний 2,2-літровим дизельним двигуном CRDi. Потужність силового агрегату досягає 150 л. с., а максимальний крутний момент 340 Н/м при 2 000 об/хв. Дана модель відрізняється технологією турбонаддува з внутрішнім охолодженням і відповідає екологічним нормам Euro-4.

Концепт Arnejs, на основі якого буде розроблена нова модель Hyundai в сегменті C, поєднує в собі найсучасніші технології і привабливий дизайн. Європейська команда дизайнерів Hyundai Motor в Рюссельсхейме (Німеччина) на чолі з головним дизайнером Томасом Бюркле використовували для моделі Arnejs розробки майбутніх серійних автомобілів. Запуск Arnejs в серійне виробництво заплановано на весну 2007 року, повідомляє Avto.ru .