У Maybach буде малюк!

38

Нещодавно представники Rolls-Royce (ця фірма належить BMW) оголосили про те, що вони збираються почати виробництво «маленького і дешевого автомобіля, який коштуватиме «всього» близько 200-250 тис. євро. І ось через кілька тижнів після цього повідомлення у Maybach розповіли, що вони теж ведуть роботи над подібною моделлю (Maybach, нагадаємо, є дочірньою компанією DaimlerChrysler).


У Maybach буде малюк!

Цікаво, що пропозицію про випуск «маленького» Maybach виходило з самих верхів могутнього концерну DaimlerChrysler. Справа в тому, що зараз Maybach не приносить прибутку, та і кількість людей, які спроможні придбати собі нині випускається Maybach, дуже невелика (у Росії найпростіший Maybach коштує від 500 тис. євро або $625 тис.).

Поява ж більш доступного Maybach, який коштував би близько 200 тис. євро, дозволив би значно збільшити продажі автомобілів цієї марки. Адже подібну модель могли би купити ті люди, які зараз набувають Bentley Continental Flying Spur (222 тис. євро) або найпотужніші BMW 7-серії (від 145 тис. євро за версію 760LiA), Audi A8 ($170 тис. за подовжену A8 6.0) та ін.

Очікується, що «маленький» Maybach буде представлений до 2010 року. Швидше за все, в основу цієї моделі ляже подовжена платформа від Mercedes-Benz S-класу, а під капотом автомобіля виявиться двигун V12 потужністю близько 500 л. с., повідомляє Auto@mail.ru.