У 2007 році Saturn поповниться моделлю Astra

14

Автомобілебудівна корпорація General Motors підтвердила свої наміри додати в кінці 2007 року до модельного ряду нову модель Saturn Astra. Трьох – і п’ятидверний варіанти виконання цього автомобіля компактного класу почнуть продаватися в Сполучених Штатах і Канаді. Для цього виробництво Astra почнеться в Бельгії на заводі, розташованому в Антверпені.


У 2007 році Saturn поповниться моделлю Astra

Президент General Motors Europe Карл-Пітер Фостер зазначив, що випуск Astra під брендом Saturn – це ще один приклад того, як компанія може посилити позиції окремих брендів шляхом міжконтинентального співробітництва з корпорацією GM. Адже Astra відіграє найважливішу роль у справі омолодження марки Opel, і ця модель стане сильною складовою модельного ряду воскрешаемого нині бренду Saturn, – додав він.

У свою чергу генеральний директор компанії Saturn Джилл Лаждзяк повідомив, що автомобіль Astra є чудовим поповненням модельного ряду Saturn, вона відображає наміри компанії якнайшвидшого пропозиції на ринку нових автомобілів і оновлення всього модельного ряду Saturn з безпрецедентною швидкістю.

Таким чином, пропонуючи родстер Sky, седан Aura, кросовер Outlook, компактний кросовер Vue і модель Astra, трохи більше ніж через 20 місяців в модельному ряду 2008-го року не залишиться жодного старого автомобіля Saturn.

Нагадаємо, що з початку випуску третього покоління Astra в Європі було продано 1,2 млн. екземплярів цього автомобіля. У західній Європі Astra займає друге місце за кількістю продажів серед автомобілів компактного класу. Крім того, в лютому у дилерів з’явиться рестайлінгова версія Opel Astra. Її відрізняє оновлений дизайн і поява нових двигунів.

У майбутньому покупцям Opel Astra буде запропоновано одинадцять різних двигунів потужністю від 90 до 240 л. с. Модельний ряд двигунів Astra розшириться за рахунок двох нових 1,6-літрових бензинових двигунів і двох удосконалених дизелів 1.7 CDTI із системою common-rail та турбонаддув. Крім того, восени 2007 р. модельний ряд Astra поповниться новим чотирьохдверним седаном, повідомляє Avto.ru.