TravelMate 6460 – ноутбук Acer для бізнесу

71

Компанія Acer оголосила про початок поставок нової серії ноутбуків TravelMate 6460, розроблених на базі платформи Intel Centrino Duo. Демонструючи високу продуктивність у поєднанні з максимальним рівнем безпеки, ноутбуки серії TravelMate 6460 в рівній мірі орієнтовані на представників як невеликих компаній, так і великих корпорацій.


TravelMate 6460 – ноутбук Acer для бізнесу

Ноутбуки серії Aspire 6460 використовують платформу Intel Centrino на базі новітнього 64-х бітного процесора Intel Core2 Duo. Вбудований графічний адаптер ATI Mobility Radeon X1300 з 128 Мб відеопам’яті і відсік Acer MediaBay з можливістю «гарячої» заміни оптичного приводу на другий жорсткий диск або додаткову батарею роблять TravelMate 6460 по справжньому потужним і універсальним інструментом.

Нова серія ноутбуків обладнана оптичним приводом DVD RW (SuperMulti) і чудовий широкоформатний дисплей 15,4 дюйма WXGA, що ставить ноутбук TravelMate 6460 на один щабель навіть з самими сучасними стаціонарними комп’ютерами, дозволяючи відносити його до класу «заміни настільного ПК» за рівнем продуктивності та функціональності.

Найвищий рівень безпеки, настільки необхідний сучасному бізнес-ноутбука, забезпечується в TravelMate 6460 як апаратними, так і програмними методами. Сканер відбитку пальця, ідентифікаційна карта SmartCard і технологія DASP+ (Disk Anti-Shock Protection Plus), що запобігає пошкодженню інформації та крадіжку ноутбука (функція AntiTheft), дадуть гарантію того, що ніхто, крім власника ноутбука не отримає доступ до конфіденційної інформації. А фірмові утиліти eDataSecurity і eLock допоможуть налаштувати рівень безпеки на розсуд користувача.

Ноутбуки цієї серії поставляються з зручним бездротовим VoIP телефоном. Даний VoIP телефон може бути використаний як звичайна гарнітура при підключенні до портативного комп’ютера через Bluetooth. Більш того, його можна покласти на будь-який стіл або іншу тверду поверхню і використовувати як пристрій гучного зв’язку, що дозволяє вільно спілкуватися, не відриваючись від роботи на комп’ютері. VoIP телефон заряджається через порт PCMCI. Для відеоконференцій в реальному часі компанія Acer оснастила TravelMate 6460 камерою Acer OrbiCam з матрицею 1,3 мегапікселя, встановленою у верхній частині кришки ноутбука.

Вбудований адаптер бездротової мережі, гігабітний мережевий адаптер, модем і Bluetooth дають змогу «тримати руку на пульсі», оперативно обмінюючись інформацією, і завжди отримувати найсвіжіші новини. Повний набір портів введення-виведення в разі необхідності може бути розширений за допомогою док-станції, дозволяючи нарощувати комунікаційні можливості ноутбука в геометричній прогресії.
Нові бізнес-ноутбуки Acer оснащені інноваційною технологією Empowering Technology, покликана радикально змінити спосіб взаємодії людини і комп’ютера. Прості і зрозумілі інтерфейси, інтуїтивні елементи управління, а також доступ до складних функцій за допомогою простих дій є ключовими складовими цієї технології. Empowering Technology інтегрує різні функції, системи безпеки до установки мультимедійних додатків. Acer надає свою технологію в поєднанні з низкою інших патентованих рішень, вбудованих у встановлені апаратні і програмні компоненти.

Розміри – 360x271x35.5 мм. Вага – 2,85 кг Модель надійде в продаж за ціною 1769 доларів.