Toshiba представила нові проектори для близького проектування

54

Компанія Toshiba представила на ринку дві моделі «Сверхблизкого Проектування» – ЕТ10 і ЕТ20. Ширококутна короткофокусна оптика дозволяє створювати на екрані велике зображення з дуже маленького відстані, наприклад картинку шириною 1,3 метра ці проектори можуть показати з відстані всього півметра.


Toshiba представила нові проектори для близького проектування

Дозвіл 854×480 пікселів, формат 16:9 і висока контрастність 2,000:1 дозволяють створювати високоякісне зображення з насиченими кольорами. Моделі примітні не тільки своїми технічними характеристиками. В першу чергу впадає в очі унікальний дизайн, розроблений визнаними світовими лідерами в своїй області – Pininfarina. Нові проектори підходять не тільки для перегляду фільмів, але також і для використання в ігрових приставок або перегляду фотографій. Обидві моделі оснащені вбудованою акустикою об’ємного звучання Dolby Pro Logic 5.1. Крім того, модель ET20 має вбудований DVD-програвач і таким чином є самодостатнім домашнім розважальним комбайном.

Два нових проектора заснованих на розробці Toshiba – технології SCP (Super Close Projection) – Сверхблизкого Проектування – можуть використовуватися практично на будь-яких проекційних відстанях, починаючи буквально з 20 см. І навіть з такою мізерною дистанції вони створять зображення діагоналлю 65 див. Технологія SCP дозволила Toshiba створити нову концепцію проектування, що застосовується як в будинку, так і в бізнесі, повідомляє CNews.