TechArt зайнявся Porsche 911 Turbo

37

Новий Porsche 911 Turbo потрапив під приціл тюнінгового ательє TechArt Automobildesign, яка зробила з «звичайного» спортивного автомобіля – суперспортивный.


TechArt зайнявся Porsche 911 Turbo
TechArt занялся Porsche 911 Turbo
TechArt зайнявся Porsche 911 Turbo

Екстер’єр Porsche 911 Turbo отримав аеродинамічний пакет, який TechArt розробила і випробувала у власній аеродинамічній трубі. Передній спойлер не лише змінила форму, але й отримав нові властивості, завдяки яким зменшилася аеродинамічний опір, а управління автомобілем на високих швидкостях стало більш чітким. Новий задній спойлер оптимізує процес втягування і висунення. Бічний обвіс надає купе більш витягнуту форму, а бічні дзеркала заднього виду стали більш привабливими і спортивними з-за нових накладок.

TechArt занялся Porsche 911 Turbo
TechArt зайнявся Porsche 911 Turbo

TechArt попрацював і над підвіскою 911 Turbo, програма тюнінга включає в себе занижений на 20 мм кліренс і 19 – і 20-дюймові колеса із зменшеною вагою, останні мають розмірність 8.5Jx20 спереду і 12Jx20 ззаду, взуті в шини ContiSportContact 3 розмірністю 245/30 ZR 20 і 325/25 ZR 20 спереду і ззаду відповідно.

TechArt також пропонує регульовану підвіску VarioPlus, яка може змінювати дорожній просвіт до 25 мм, від режиму «Normal» до «Sport». Для того щоб підняти або опустити автомобіль, досить натиснути на кнопку на приладовій панелі. Однак у TechArt визнали і цього не достатньою, навіть якщо не натискати на кнопку підвіска VarioPlus сама визначить стиль водіння і в залежності від швидкості підніме або опустить кузов.

В даний час TechArt займається зміною характеристик двигуна, доступних опцій є змінена вихлопна система, повідомляє Avto.