Світова премєра седана Opel Astra відбудеться на автосалоні в Стамбулі

29

Світова прем’єра чотирьохдверного седана Opel Astra відбудеться на автосалоні в Стамбулі який пройде з 3 по 12 листопада 2006 року. Цей автомобіль, поряд з п’ятидверним хетчбеком, універсалом, трьохдверним GTC і купе-кабріолетом TwinTop, буде п’ятою моделлю в сімействі моделей Astra.


Світова прем’єра седана Opel Astra відбудеться на автосалоні в Стамбулі
Мировая премьера седана Opel Astra состоится на автосалоне в Стамбуле
Світова прем’єра седана Opel Astra відбудеться на автосалоні в Стамбулі

Седан Astra буде виготовлятися в Польщі. Місцерозташування заводу вибране не випадково, адже цей автомобіль з самого початку розроблявся для ринків Центральної та Східної Європи. Нова модель отримає два бензинових і два дизельних двигуна потужністю від 90 до 140 л. с. і надійде в продаж в середині 2007 року.

Дизайнери нової моделі запозичили довгу колісну базу від універсалу (2703 мм), щоб отримати простір для задніх пасажирів, а також місткий багажник (500 літрів). Новинка буде оснащуватися біксеноновими фарами, системою допомоги при рушанні на підйомі (HSA) і електричним обігрівачем «Quickheat».

З новим седаном Astra компанія Opel продовжує традицію, оскільки обидві моделі Astra першого покоління мали чотирьохдверний кузов з великим окремим багажником, повідомляє Avto.ru.