Subaru готує нові версії STi

38

На автошоу SEMA, що пройшов у Лас-Вегасі (США), Subaru представила концеп-кар Forester Sports 2,5 XT.


Subaru готує нові версії STi

Новий концепт від Subaru сильно нагадує «заряджену» версію Subaru Impreza з шильдиком STi. Той же колір, обвіс і жовті колісні диски, а також двигун і налаштування підвіски – все зроблено за образом і подобою цивільної версії ралійного автомобіля.

«В даний час в Subaru повним ходом йдуть обговорення про те, який ринок буде готовий прийняти нові версії автомобілів» – сказав у своєму інтерв’ю на автошоу SEMA віце-президент з планування компанії Subaru Томохіро Ишитоби (Tomohiro Ishitobi), – «Нам здається, що ринок вже готовий прийняти нові моделі».

Так, модель Legacy в Японії вже пропонується з стайлінгом STi, який може легко бути доопрацьований в повноцінну «заряджену» версію Subaru Legacy STi.

«Наші клієнти вже давно бажають отримати таку модель, і це побажання стоїть у наших планах на першому місці», – додав Ишитоби.

Основний конкурент Subaru на ринку «гарячих» моделей компанія Mitsubishi також не стоїть на місці. На Московському міжнародному автосалоні вже була продемонстрована концепт-версія позашляховика Pajero Evolution, а в рамках SEMA, відбулася презентація концепт-кара Evolander, побудованого на базі моделі Outlander, повідомляє Avto.ru.