Стильні 3G телефони від Samsung

30

Компанія Samsung представила новий модельний ряд мобільних телефонів, преображающих вигляд 3G-апаратів. Апарати забезпечують максимальний доступ до всіх сервісів, що надаються мережами третього покоління, але виглядають набагато краще, ніж їх попередники.


Стильні 3G телефони від Samsung

У модельний ряд Ultra Edition 3G, представлений 29 серпня в Луврі (Париж), входить найтонший у світі мобільний телефон 3G — Ultra Edition 8.4 (Z370).

Всього ж в лінійку Ultra Edition 3G входить три телефону – слайдер, розкладачка і класичний моноблок. Кожен апарат наділений потужною функціональністю, що відкриває користувачеві повний доступ до контенту і додатків, доступних в мережах 3G, а також частково і в мережах HSDPA.

Очолює колекцію телефон Ultra Edition 13.8 (Z720) — перший і самий тонкий HSDPA-слайдер товщиною 13,8 мм. Цей апарат обладнаний 3-мегапіксельною камерою з автофокусом, 2,1-дюймовим QVGA-дисплеєм і поддеривает Інтернет-протоколи WAP 2.0, HTML. Є також друга камера для відеопереговорів, функція перегляду документів, диктофон електронний органайзер.

При товщині 8,4 мм і вазі 71 гр. Ultra Edition 8.4 (Z370) — найтонший у світі 3G-апарат. В цьому мобільному телефоні встановлено великий горизонтальний 1,93-дюймовий дисплей, 2-мегапіксельна і дворежимна VGA-камери. Моноблок забезпечує відтворення музики у різноманітних аудіо, предустмотрена можливість завантаження Java-ігор. Пам’ять телефону можна розширити за допомогою карт формату microSD.

І нарешті, завершує ряд Ultra Edition 11.8 (Z620) — найтонший у світі HSDPA-телефон. У число його ключових особливостей входять вбудована поворотна 2-мегапіксельна камера з 3х зумом і 2,3-дюймовий QVGA-дисплей.
Апарати Samsung Ultra Edition 3G будуть доступні в Європі до кінця поточного року, повідомляє Cifrovik.