Splitfish розробила ігровий маніпулятор для любителів PlayStation

44

Найпростіші кнопкові пульти і джойстики за час існування і розвитку ігрової індустрії змінилися настільки, що на сьогоднішній день деколи про призначення того або іншого пристрою, вже віддалено нагадує той самий «пульт», доводиться тільки здогадуватися.


Splitfish розробила ігровий маніпулятор для любителів PlayStation

Основною метою розробників нових пристроїв керування є можливість поєднання як постійно збільшується функціональності, так і безпосередньо ергономіки пристрою. Однак, варто зазначити, що скільки б нових пристроїв не розроблялася і не виходило в продаж, велика частина користувачів настільних комп’ютерів все ж віддають перевагу класичним мишу і клавіатуру. Базуючись на даних спостереження, компанія Splitfish випустила новий пристрій, призначений, в першу чергу, для роботи з PlayStation 2.

Пристрій «EdgeFX» складається з декількох частин і являє собою комбінацію класичної комп’ютерної миші, яка відіграє роль килимка підставки, і класичного маніпулятора «d-pad», що має на своєму корпусі крім стандартних кнопок ще і невеликий джойстик. Основною ж особливістю даного пристрою, мабуть, є наявність окремої кнопки, що дозволяє в будь-який момент часу змінювати чутливість миші і, таким чином, більш ефективно використовувати її в іграх, повідомляє CNews.