SpaceNavigator: пристрій для 3D-навігації

36

3Dconnexion, компанія Logitech представила сьогодні SpaceNavigator, тривимірне навігаційне пристрій, який пропонує 3D-дизайнерам і любителям інтуїтивне і потужне управління 3D-навігацією.


SpaceNavigator: пристрій для 3D-навігації

AG з Google Earth і Google SketchUp, також як з найбільш популярними сьогодні дизайнерськими 3D-додатками, SpaceNavigator надає користувачам можливість природного і плавного руху 3D-середовищах без постійного перетягування миші та необхідності набору численних команд з клавіатури. Logitech і Google разом попрацювали над тим, щоб розробити природну підтримку для SpaceNavigator з Google Earth.

SpaceNavigator володіє шістьма оптичними сенсорами, які безперервно з’єднують численні нитки навігаційної інформації з 3D-додатками. Ця технологія дозволяє користувачам літати по тривимірним світів. Не зупиняючись для того, щоб використовувати клавіатуру або мишу.

Будучи супутником миші і перебуваючи в іншій руці, SpaceNavigator значно скорочує число звернень користувачів до інструментарію для управління 3D-образами, підвищуючи продуктивність. До того ж, користувачі можуть застосовувати SpaceNavigator для одночасного прокрутки, масштабування і ротації 3D-об’єктів, чого ні миша, ні клавіатура окремо дати не можуть. Користувачі, що працюють у різноманітних 3D-додатках, можуть оцінити те, як SpaceNavigator об’єднує унікальні навігаційні системи кожної програми в загальне, легке у використанні пристрій.

Невелике за розмірами важке сталеве підстава утримує SpaceNavigator на робочому столі і підтримує керуючий наконечник, здатний згинатися в різних напрямках. Коли наконечник приходить в рух, оптичні сенсори захоплюють безперервний потік навігаційної інформації, яка направляється в працююче додаток для управління 3D-об’єктом або середовищем. Наконечник можна нахиляти від себе до себе, згинати, обертати на частки дюйма в будь-якому напрямку для активації оптичних сенсорів SpaceNavigator. Тверде натискання на наконечник активує швидкий рух, у той час як легкий натиск призводить до більш повільного руху. Дві програмовані кнопки SpaceNavigator, розташовані в положеннях 3 годин і 9 годин, дають можливість користувачам планувати свою діяльність і знижувати кількість рухів руки при переміщенні між SpaceNavigator, мишею та клавіатурою.

SpaceNavigator володіє новим Майстром Конфігурації від 3Dconnexion для спрощення налаштування швидкості і інших установок. Він використовує анімацію і образи для демонстрації того, як використовувати і налаштовувати параметри пристрою. Остання панель Майстра Конфігурації пропонує демонстраційні програми, так що користувачі можуть відразу ж приступити до використання пристрою. SpaceNavigator сумісний з Windows XP 32-bit і 64-bit.

Рекомендована ціна SpaceNavigator PE (персональне видання) – 59 євро.