Sony вивела на ринок нові телевізори

46

У новому модельному ряду BRAVIA представлені як РК, так і проекційні телевізори нового покоління з роздільною здатністю Full HD 1080, оснащені безліччю новітніх технологій, що розширюють звичні межі якості зображення й відтворення кольорів.


Sony вивела на ринок нові телевізори

Слідом за успішним модельним рядом минулого року компанія Sony збільшила розміри телевізорів і зробила свій модельний ряд BRAVIA ще більш різноманітним, додавши п’ять нових серій. Серія U2000, підтримуюча ТВ-сигнал Високої Чіткості (HD Ready) і FullHD серія W2000 надають додатковий вибір як базових моделей, так і моделей преміум-класу. Нові проекційні телевізори Sony серії E2000 підтримують формат HD. Серії A2000 і R2000 виробляються на основі унікальних трехпанельных проекційних систем з використанням розробленої технології Sony SXRD і є подальшим розвитком проекційної технології, що дозволяє досягти роздільної здатності Full HD 1080 на екранах 50 і 70 дюймів.

Серія W2000 включає телевізори діагоналлю 40 і 46 дюймів з роздільною здатністю Full HD 1080. Спеціально розроблена підсвічування з широкою кольоровою гамою (Wide Colour Gamut) і прецизійно підібрані фільтри екрану, доповнені обробкою сигналу в реальному часі процесор BRAVIA ENGINE розширюють фактичний діапазон кольорів, які здатні відтворювати телевізори серії W2000. Ця технологія, що отримала назву Live Colour Creation, дає телевізорів серії W2000 особливе і дуже помітну перевагу перед звичайними РК-телевізорами. Обидві моделі обладнані вбудованим цифровим телевізійним тюнером (DVB-T) і двома входами HDMI для підключення одним кабелем телеприставок формату HD, HD-рекордерів і ігрових центрів PlayStation 3.

Випущена одночасно з серією W2000, серія U2000 містить 26 – 32 – і 40-дюймові моделі, що підтримують формат HD. Завдяки високопродуктивної ЖК-панелі, вбудованого цифрового телевізійного тюнера (DVB-T), системі віртуального об’ємного звучання Virtual Dolby Surround і поліпшує якість звуку цифрового процесору BBE Digital ViVA HD3D, телевізори серії U2000 відтворюють не тільки прекрасне зображення, але і чудовий звук.

Проекційні телевізори серії E2000 використовують 3LCD проекційну систему Sony для відтворення природного зображення з роздільною здатністю 720p HD на 50-дюймовому екрані без найменших ознак «розщеплення» квітів. Механізм управління діафрагмою Cinema Black Pro дозволяє точно регулювати яскравість і рівні чорного, дозволяючи підняти якість зображення на новий рівень. Система віртуального об’ємного звучання Virtual Dolby Surround, процесор звуку BBE® Viva 3D, вбудований цифровий тюнер DVB-T і два входи інтерфейсу HDMI є стандартними для всіх моделей.

55-дюймовий телевізор серії A2000 і величезний 70-дюймовий телевізор серії R2000 являють собою новий етап розвитку проекційних телевізорів. Обидва телевізори використовують трехпанельные проекційні системи з роздільною здатністю Full HD 1080, засновані на розробленій технології Sony SXRD (Silicon X-tal Reflective Display). Використання технології Sony SXRD дозволяє усунути ефект межпиксельной сітки, яку видно на екранах багатьох проекційних телевізорів, і створити зображення кінематографічної чіткості і різкості. Ще до того, як сигнал доходить до матриці SXRD, він проходить через безліч етапів обробки, що виконуються найсучаснішою версією отримав високу оцінку процесора обробки зображення – Sony BRAVIA ENGINE PRO. На додаток до життєво важливих функцій, що включає придушення шумів, корекцію кольору, згладжування руху і підвищення різкості, процесор BRAVIA ENGINE PRO здатний покращувати дозвіл вхідних сигналів 480i, 480p, 576i, 576p, 720p і 1080i. Цей процес, відомий під назвою Digital Reality Creation HD-HD, що гарантує глядачеві всі переваги роздільної здатності 1920 x 1080 при будь-якому сигналі. Додаткові функції, які є в обох серіях, включають Cinema Black Pro для високої точності керування контрастністю і яскравістю, систему об’ємного звучання Dolby Pro Logic® II Virtual Surround, процесор звуку BBE Digital®, вбудований цифровий тюнер DVB-T і два входи інтерфейсу HDMI.

Існуючі серії РК-телевізорів S2000, V2000 також будуть покращені. У січні вийде серія S2500, яка буде забезпечена двома входами HDMI і підсвічуванням з широкою кольоровою гамою Wide Colour Gamut (крім 26-дюймової моделі). У цю серію увійдуть телевізори з екранами діагоналлю 26, 32, 40 і 46 дюймів. Серія V2500 також вийде в січні і буде обладнана двома входами HDMI.

Особливо слід відзначити виключно широкий діапазон контрастності РК-панелей BRAVIA. Більш висока контрастність збільшує глибину, насиченість і покращує опрацювання деталей зображення, а також гарантує, що чорні тони будуть виглядати по-справжньому чорними. За результатами проведених у відповідності з галузевими стандартами вимірювань екранна контрастність деяких моделей досягає 1800:1, в той час як динамічна контрастність може досягати значення 8000:1.

Всі РК-телевізори BRAVIA мають спеціальну антиблікову рамку, а всі проекційні телевізори BRAVIA, що використовують технологію Sony SXRD або 3LCD-технологію, мають спеціальну неотражающую поверхню екрана.