Sony випустила перший розважальний комунікатор

35

Компанія Sony оголосила про створення нового пристрою, яке можна віднести до категорії розважальних комунікаторів. Новинка, що отримала назву Mylo (My Life Online), оснащена контролером бездротового доступу Wi-Fi 802.11 b, 2,4-дюймовим дисплеєм, QWERTY-клавіатурою, аудіо/відеоплеєром і популярним програмним забезпеченням від Yahoo, Google і Skype.

За словами представників компанії, продукт був розроблений насамперед для людей, які використовують миттєві повідомлення як первинну форму спілкування, а також часто користуються інтернетом і електронною поштою. Встановлений в Mylo софт включає програми Google Talk, Skype, Yahoo! Messenger і HTML-браузер.

Що стосується технічної оснащеності пристрою, то Mylo має 1 ГБ вбудованої флеш-пам’яті і слот Memory Stick, дозволяє розширити ємність ще на 4 ГБ. Крім того, комунікатор підтримує інтерфейс USB, дозволяє відтворювати аудіофайли форматів MP3, ATRAC і WMA, а також відео MPEG-4 і фотографії JPEG.

Зарядки батареї Mylo вистачає на відтворення 45 годин музики, близько 7 годин використання мережі і більше 3 годин розмови за допомогою Skype. В комплект поставки входить мікрофон, стерео навушники і USB-кабель. Sony Mylo надійде в продаж у вересні 2006 року за ціною близько $350.

Серед найближчих конкурентів новинки від Sony, які вже з’явилися на ринку, можна виділити пристрій Nokia 770 Internet Tablet, призначене спеціально для зручного перегляду інтернет-сторінок і читання повідомлень електронної пошти за допомогою Wi-Fi або Bluetooth, а також комунікатор T-Mobile Sidekick III призначений для роботи в мережах GSM, підтримує GPRS і EDGE, повідомляє CNews.