Sony випустила новий Hi-MD Walkman

58

Компанія Sony оголосила про поповнення сімейства цифрових музичних плеєрів Hi-MD Walkman. MZ-RH1 – це цифровий аудіоплеєр, який відтворює файли форматів LinearPCM, ATRAC (ATRAC, ATRAC3, ATRAC3plus) або MP3, а також записані в його пам’ять під час концертного виконання музики. Компанія Sony удосконалила процес запису інформації. Користувачі можуть перемикати режими в залежності від того, що записується – концерт, власний «джем-сейшн» або навіть ділове нараду, отримуючи в результаті кристально чіткий звук при відтворенні. Плеєр MZ-RH1 має також різні режими відтворення музики різних жанрів для створення відповідної акустичної атмосфери, включаючи “Club”, “Jazz” і “Pop”.

Це пристрій забезпечує сумісність з комп’ютерами Mac, розширюючи вибір цифрових плеєрів для користувачів Mac. Товщина корпусу моделі – всього 14,7 мм.

Час роботи плеєра від однієї зарядки акумулятора становить 19 годин. Використання знімного носія забезпечує необмежену ємність пам’яті – на одному минидиске ємністю 1 ГБ можна записати до 45 годин звучання музики. Є функція автоматичного вирівнювання гучності записуваних треків до комфортного для слухача рівня.