Sony представила нове стильне поповнення в сімействі Walkman

72

Компанія Sony представила поповнення свого популярного сімейства цифрових музичних плеєрів Walkman (NW-E002, NW-E002F, NW-E003, NW-E003F, NW-E005). Завдяки функції швидкої зарядки, яка всього за три хвилини забезпечує три години роботи, новітня серія плеєрів Sony Walkmanпредлагает одну з найшвидших на ринку функцій зарядки.

Серія Walkman відрізняється великою тривалістю відтворення, забезпечуючи до 28 годин звучання музики в форматі ATRAC3 або до 27 годин у форматі MP3 завдяки літієво-іонним акумуляторам.

Новий плеєр WALKMAN оснащений вбудованою флеш-пам’яттю, об’єм якої варіюється від 512 Мбайт до 2 Гбайт в залежності від моделі.
Новий плеєр WALKMAN сумісний з найбільш поширеними форматами цифрових музичних записів, такими як MP3, ATRAC і незахищені файли WMA. Він пропонує просту завантаження треків шляхом підключення до порту USB. Всі плеєри укомплектовані новітньою версією програмного забезпечення SonicStage 3.4 для простого і зручного управління музичними записами і завантаження улюблених треків користувача.

Нова серія плеєрів WALKMAN (NW-E002 (512Mb), NW-E002F(512Mb), NW-E003(1Gb), NW-E003F(1Gb), NW-E005(2Gb),) пропонує можливість передачі даних з високою швидкістю шляхом прямого підключення до порту USB, а завдяки розробленій Sony технології стиснення ATRAC, цей плеєр може при 48 Кбіт/с зберігати до 90 CD-дисків при обсязі пам’яті 2 Гбайт, до 45 CD-дисків при обсязі пам’яті 1 Гбайт і 22 CD-дисків при обсязі пам’яті 512 Мбайт. У моделях з пам’яттю 1 Гб і 512 Мбайт також є FM-тюнер, що значно розширює можливості користувача.

Дизайн нової серії плеєрів WALKMAN є успішним продовженням стильного дизайну своїх попередників. Ці плеєри мають форму компактного циліндра з полікарбонату і яскраві кольори (рожевий, синій, сріблястий, фіолетовий, чорний і темно-зелений). Вага пристрою – 25 грамів.

Новий WALKMAN з’явиться у продажу в країнах СНД в кінці травня 2006 року.