Sony Ericsson створив телефон для роботи і розваг

54

Компанія Sony Ericsson оголосила про випуск нового мобільного телефону для мереж третього покоління. Модель, що отримала індекс K618i, об’єднує в собі низку мультимедійних додатків і широкі бізнес-можливості.

Новинка оснащена 1,9-дюймовим дисплеєм, MP3-плеєром, 2-мегапіксельною камерою з 2,5 х цифровим зумом і додатком, що дозволяє розміщувати фотографії в Інтернет-альбомі. Також телефон дозволяє здійснювати відео-дзвінки, для чого він оснащений додатковою VGA-камерою. Для зберігання інформації телефон використовує слот Memory Stick Micro.

Крім того, K618i оснащений інтерфейсом Bluetooth EDR, що дозволяє користувачам обмінюватися музикою та фотографіями з сумісними пристроями, а також використовувати для дзвінків бездротову гарнітуру. Телефон підтримує HTML і RSS, дозволяє використовувати електронну пошту та обмінюватися миттєвими повідомленнями.

Sony Ericsson K618i буде поставлятися в двох колірних виконаннях – білому і чорному. У продаж телефон надійде в 3 кварталі 2006 року, повідомляє CNews.