Шпигунські фото Bugatti Veyron з відкритим верхом

23

З’явилися шпигунські фотографії супер-кара Bugatti Veyron в кузові «тарга». Новий автомобіль буде випущений обмеженою серією, а вартість новинки впритул наблизитися до $2 млн.


Шпигунські фото Bugatti Veyron з відкритим верхом

Розробкою скляній знімною центральній частині даху Veyron в кузові «тарга» займається німецька компанія Webasto, яка займалася проектуванням алюмінієвого хард-топ для купе-кабріолета Volkswagen Eos. Знімний дах не вдасться розмістити на кузові з-за особливостей конструкції автомобіля, тому EB16.4 Veyron додатково обладнують тканинним навісом, який зможе захистити від дощу чи сонця.

Щоб нивелиролвать неминуче збільшення ваги спорт-кара двері і капот EB16.4 Veyron стали карбоновими, крім того, від купе автомобіль буде відрізняти нова решітка радіатора і адаптивні фари.

В результаті зміни аеродинамічних характеристик Bugatti планує обмежити швидкість кабріолета EB16.4 Veyron на позначці 350 км/год, в той час як у купе той же показник складає 407 км/ч. Незважаючи на обмежену швидкість, новий автомобіль обіцяє стати самим швидким кабріолетом в світі. Випуск новинки запланований на 2008 рік, повідомляє Avto.ru.