Samsung Z-Metal: 35 годин музики non-stop

64

Компанія Samsung Electronics починає поставки на російський ринок модельного ряду MP3-плеєрів Samsung Z-Metal в металевому корпусі. Плеєри нової серії Samsung Z-Metal (YP-Z5F) представлені трьома моделями в трьох різних кольорах кожен, які відрізняються лише об’ємом вбудованої пам’яті і кольором корпусу (чорний, рожевий і срібло).

Свою назву серія отримала з-за того, що корпуси пристроїв виконані з металу, не тільки додає їм стильний вигляд, але і значно підвищує надійність. Проте на цьому переваги Z-Metal не вичерпуються і користувачеві пропонуються плеєри з довгим строком автономної роботи – до 35 годин безперервного прослуховування, вбудованим FM-тюнером, диктофоном. Крім того, в пам’ять кожного плеєра на фабриці вже записаний музичний подарунок — цілих 100 хітів, права на які власник отримує абсолютно легально.

Максимальну свободу користувачеві забезпечить вбудована пам’ять моделей — від 1 до 4 ГБ. Фірмова технологія Samsung DNSe, реалізована в плеєрах, компенсує недоліки запису. Крім того, вбудована функція YP-Z5F «слайд-шоу» дає можливість прямо під час прослуховування музики переглядати фотографії на великому, яскравому ЖК-дисплеї. Розміри плеєрів складають 42х89х11,4 мм, а вага – 56 грамів.

Плеєри модельного ряду Z-Metal надійшли в роздрібний продаж у липні поточного року рекомендованими цінами: YP-Z5FZ (1 ГБ) — 4990 руб., YP-Z5FQ (2 ГБ) — 6490 руб., YP-Z5FA (4 ГБ) — 8590 руб.