Samsung X520: недорого і зі смаком

58

Компанія Samsung Electronics починає поставки на російський ринок телефону X520 з незвичайним дизайном.
Зовнішній вид Samsung X520 робить телефон схожим на дорогу і стильну запальничку, що в поєднанні з різними кольорами корпусу, зробленого з якісного глянсового та матового пластика, виділяє модель із загального ряду. Х520 стане гідним мобільним супутником для молодих, впевнених в собі людей, що віддають перевагу стильні речі.

Цей телефон у форм-факторі розкладачки зручний у використанні. Вбудована камера дозволу VGA дозволить відобразити пам’ятні моменти і негайно переслати їх друзям та близьким за допомогою MMS. Крім того, знімок можна редагувати прямо в телефоні, для чого є ряд вбудованих ефектів.

Передбачені підтримка WAP, Java-додатків, SMS EMS-повідомлень. У разі необхідності X520 може послужити в якості диктофона. Для зв’язку з комп’ютером можна використовувати як спеціальний кабель, так і інфрачервоний порт. Крім того, на дозвіллі телефоном можна скористатися і як FM-приймача. З додаткових можливостей варто відзначити такі корисні функції, як попередження про зміну SIM-карти, автоматичну установку часу і передачу екстрених повідомлень «SOS». В якості мелодії дзвінка можна підібрати 40-інструментальний поліфонічний дзвінок. Дисплей 128×160, 4,83 см, 65 тис. кольорів TFT. Розміри новинки – 89x42x18 мм.

У роздрібний продаж X520 надійде в кінці листопада 2006 року за рекомендованою ціною близько 4800 рублів.