Samsung випустив нові доступні монітори

45

Компанія Samsung Electronics випустила нову лінійку доступних РК-моніторів, що відрізняються поліпшеним дизайном і підвищеною функціональністю — 17-дюймовий SyncMaster 732N і 19-дюймовий SyncMaster 932B.


Samsung випустив нові доступні монітори

Враховуючи зростаючу увагу споживачів до стилю комп’ютерної техніки, розробники Samsung в дизайні нових моніторів використовували витончений образ лебедя. Глянсове покриття бічних граней і задній панелі монітора надає йому стильний вигляд. На російському ринку нові монітори будуть представлені в трьох колірних рішеннях — білому, чорному і сріблястому.

Унікальна конструкція шарнірної підставки з еластомеру дозволяє більш плавно змінювати нахил екрану на кут до 18 градусів. Крім того, нові продукти демонструють коефіцієнт контрастності 700:1, яскравість 300 кд/кв. м і час відгуку 5 мс. Крім діагоналі екрана, обидві моделі мають тільки одна відмінність: в 19-дюймовому SyncMaster 932B передбачено підключення до комп’ютера не тільки по аналоговому, але і по цифровому інтерфейсу.

У роздрібний продаж обидві моделі надійдуть у січні 2007 року за рекомендованими цінами: SyncMaster 732N — близько 275 доларів, SyncMaster 932B — близько 305 доларів.