Samsung випустив монітор з 97-процентним відтворенням кольорів

35

Samsung Electronics випустила 19-дюймовий РК-монітор SyncMaster 931C, вперше в галузі реалізує 97% колірного простору NTSC (на основі стандарту і таблиці кольоровості CIE 1976).

Завдяки новим, поліпшеним ламп підсвічування глибина і обхват кольору значно збільшені порівняно з попередніми моделями, які демонстрували охват у 82%, аж до 97%. Особливо різниця помітна у передачі зеленого і червоного кольорів, на екрані чудово передаються навіть кольору смарагду і чорної троянди.

Очікується, що нову модель дуже добре приймуть інтернет-користувачі, викладають і переглядати фотографії в блогах, а також користувачі, які віддають перевагу ігри та перегляд відео на екранах своїх комп’ютерів. Монітор демонструє найвищий по галузі динамічний коефіцієнт контрастності 2000:1 (статичний 700:1) і рекордний час відгуку: — 2 мс.

Додана нова функція Print Viewer дає можливість переглянути на екрані, як буде виглядати надрукована сторінка, виходячи з даних, отриманих від принтера. Це позбавить користувача від зайвих турбот і витрат на друк декількох примірників для підбору оптимального набору квітів перед виведенням остаточного варіанту.

У серпні в продаж вже надійшли монітори 931Bf (19 дюймів) і 731Bf (17 дюймів) з традиційними лампами підсвічування, що демонструють ті ж характеристики по коефіцієнту контрастності і часу відгуку і прекрасно підходять для комп’ютерних ігор і перегляду відео на комп’ютері.

SyncMaster 931С повинен надійти у роздрібний продаж вже у вересні. Орієнтовна ціна складе близько 9500 руб.