Samsung випустила багатофункціональні ЖК-монітори

34

Компанія Samsung оголосила про початок поставок на російський ринок багатофункціональних РК-моніторів SyncMaster 941MP і SyncMaster 741MP, які суміщають функції якісного комп’ютерного монітора і відмінного плоскопанельного телевізора.


Samsung випустила багатофункціональні ЖК-монітори

Обидва монітори, що відрізняються лише діагоналлю екрана і потужністю вбудованих акустичних систем, обладнані ТВ-тюнерами, що дозволяють використовувати їх в якості телевізорів навіть без підключення до комп’ютера.

Строгий дизайн і сріблястий колір корпусу монітора дозволяють йому легко вписатися в будь-який інтер’єр. Передбачена можливість повісити тонкий і легкий монітор на стіну. Висока роздільна здатність, яскравість і контрастність, великі кути огляду і малий час відгуку доводять свою цінність не лише при роботі на комп’ютері, але і при використанні його в якості телевізора, забезпечуючи чітке і насичене зображення, позбавлена нерізкості при відтворенні об’єктів, що швидко рухаються.

Крім того, наявність різноманітних відеовходів дозволяє підключати до монітора зовнішні джерела відеосигналу — DVD-плеєри, відеокамери і т. п. Вбудована акустична система забезпечує стереофонічне звуковідтворення, а її потужності цілком достатньо, щоб озвучити невелике приміщення. Зручності користування сприяє і входить в комплект пульт дистанційного управління.
У роздрібний продаж монітори надійдуть на початку листопада 2006 року рекомендованими цінами: 941MP — 400 доларів, 741MP — 320 доларів.