Samsung випускає стерильні ноутбуки

128

Компанія Samsung Electronics приступає до виробництва ноутбуків (моделі X11, Q35, Q40) з срібним покриттям клавіатури, покликаним підвищити гігієнічні властивості комп’ютерів.


Samsung випускає “стерильні” ноутбуки

Як показують дослідження, проведені Університетом Арізони (США), на робочому столі в середньому скупчуються в 400 разів більше бактерій, ніж на домашніх меблів в цілому. Срібне покриття, нанесене на клавіатуру ноутбука, перешкоджає виникненню бактерій.

До цих застосування срібних покриттів в техніці обмежувалося у зв’язку з труднощами нанесення їх на поверхню діелектриків і нестійкістю. Розроблена Samsung технологія нанесення наносеребряных покриттів дозволила застосувати таке покриття для клавіатур ноутбуків і опорних поверхонь підстав для кистей, до яких руки власників торкаються сотні разів за день. При цьому виробникам довелося поміняти колір клавіш на чорний навіть в тих моделях, де раніше використовувався сріблястий. Це пов’язано з тим, що спеціальне покриття сріблястих клавіш не дозволяє іонам срібла здійснювати свою корисну функцію.

Крім антибактеріального ефекту таке покриття протидіє токсинів, пригнічує запахи, а також служить ефективним екраном для електромагнітного випромінювання, повідомляє Cifrovik.