Samsung S: камери на будь-який випадок

39

Компанія Samsung Electronics, яка випустила в липні лінійку цифрових фотоапаратів класу преміум NV, оголосила про випуск на світовий ринок стандартних цифрових камер S700 і S1000, що відрізняються ергономічним корпусом та зручним, зрозумілим інтерфейсом, що забезпечує легку і швидку зйомку.

Цифрові фотоапарати S700 і S1000, розроблені в рамках концепції сімейної цифрової камери, забезпечують високий дозвіл — 7 і 10 мегапікселів відповідно. Обидві моделі забезпечені клавішею Special Effect, одним натисканням якої викликаються різні спецефекти, такі як колірний баланс, розбиття кадру, фоторамка тощо, а також диск перемикання режимів Quick Mode, що забезпечує швидкий перехід до портретної, нічний або відеозйомці. При цьому максимальна чутливість нових апаратів серії S досягає 1000 ISO, дозволяючи користувачам отримувати бездоганні знімки рухомих об’єктів навіть при поганій освітленості. 2,5-дюймова діагональ РК-дисплеїв на тонкоплівкових транзисторах (TFT LCD) відповідає запитам користувачів, які віддають перевагу переглядати знімки на більш великих і чітких екранах. Крім того, S700 і S1000 підтримують прямий друк на фотопринтері без підключення комп’ютера.

S700 і S1000 дозволяють робити якісну відеозйомку (MPEG, VGA, 30 кадрів/с). Нові моделі, що мають роздільною здатністю матриці 7 і 10 мегапікселів, підтримують функцію видеоредактирования прямо в камері, так що користувач може поновлювати або відредагувати відеозапис, без підключення до комп’ютера, що забезпечує більш високу якість матеріалу.

Камери S700 і S1000 тримати в руці зручно, незважаючи на малі габарити — завширшки менш як 10 см і товщину 26,4 мм. Вага моделей – 136 і 169 грамів відповідно.