Samsung представив WiMAX-пристрій

50

Компанія Samsung представила WiMAX-модель. SPH-P9000 — ідеальний супутник користувачів, першими вступають у нову еру цифрової конвергенції. Очікується поширення сервісів Mobile WiMAX призведе до зростання попиту на багатофункціональні пристрої.


Samsung представив WiMAX-пристрій
Samsung представил WiMAX-устройство
Samsung представив WiMAX-пристрій

SPH-P9000 побудований на базі КПК з підтримкою Mobile WiMAX і CDMA EV-DO. Доступ до Інтернету забезпечить Mobile WiMAX, а голосовий зв’язок — технологія CDMA EV-DO. Операційна система Microsoft Windows XP надасть користувачеві знайомий контент і додатки, користуватися якими легко і зручно і в роботі, і на дозвіллі.

Samsung представил WiMAX-устройство
Samsung представив WiMAX-пристрій

SPH-P9000 обладнаний QWERTY-клавіатурою, що забезпечує зручність при наборі текстів, і при навігації в інтернеті, а функції MP3-плеєра, відео за запитом (VOD) і камери — швидкий доступ до мультимедіа-розваг.

5-дюймовий WVGA-екран пристосований для комфортного перегляду відео та документів, а 30-гігабайтний жорсткий диск для зберігання музики, фільмів і документів. Всі ці унікальний функції об’єднані в одному пристрої, весящем менше півкілограма. SPH-P9000 — дійсно унікальне і гнучке мобільний пристрій.
Поставки SPH-P9000 на корейський ринок почнуться в першій половині 2007 року.