Samsung представив DVD-плеєр з караоке

59

Компанія Samsung оголосила про випуск на російський ринок DVD-плеєра K250, відрізняється елегантним дизайном і оснащеним караоке.


Samsung представив DVD-плеєр з караоке

Завдяки строгому дизайну цей тонкий і стильний DVD-плеєр легко впишеться в інтер’єр ідеально поєднуючись з телевізорами різних моделей і діагоналей екрану. Плеєр підтримує всі популярні формати дисків DVD і CD. Крім іншого, він також може відтворювати MP3, WMA і JPEG, дозволяючи прослуховувати цифрову музику і переглядати слайд-шоу на екрані телевізора, а підтримка відеоформату DivX розширює його можливості ще більше. Більш того, завдяки USB-порту до плеєра можна підключати різні зовнішні цифрові пристрої — наприклад, MP3-плеєри і відеокамери. А відеовиходи — компонентний, композитний і SCART — забезпечать підключення будь-яких телевізорів. Слід відзначити і наявність оптичного цифрового виходу, що гарантує бездоганне відтворення звуку без втрат якості.

Завдяки 5.1-канальному аудіовиходу до DVD K250 можна підключати зовнішні підсилювачі, що в поєднанні з технологіями DTS і Dolby Digital дає чудове просторове звучання, оцінити достоїнства якого можна не тільки при перегляді відеофільмів, але і при використанні караоке DVD-OK. Пісні з бек-вокалом створять у виконавця відчуття, що він стоїть на справжній сцені, а оцінку його співу виставить сам DVD-K250. При цьому власнику плеєра не доведеться розшукувати аксесуари і караоке-диски в магазинах, тому що в комплекті з DVD-K250 поставляються і мікрофон, DVD-диск, на якому записано 4000 популярних пісень.

У роздрібному продажі плеєр DVD-K250 продається за рекомендованою ціною 5490 руб.