Samsung оновив лінійку SlimFit

60

Samsung Electronics приступив до випуску наступного покоління популярної серії SlimFit, відрізняється меншою відносною товщиною і більш високими характеристиками. Лінійка Ultra SlimFit представлена 21-дюймовими (53 см) моделями CS-21Z45 ZQQ і CS-21Z47 ZQQ.


Samsung оновив лінійку SlimFit

З моменту своєї появи на ринку телевізори SlimFit відразу завоювали популярність завдяки унікальному рішенню: використовуваний в них фірмовий кінескоп Samsung Vixlim відрізняється виключно малою глибиною — він в середньому на третину тонше звичних електронно-променевих трубок (ЕЛ“) при тому ж розмірі діагоналі, а дизайн корпусу, що крадуть розміри, надає моделям SlimFit надзвичайна схожість з плоскопанельными телевізорами. У новинки серії Ultra Slim застосований абсолютно плоский екран, а також кінескопи нового покоління — 21-дюймові телевізори більш ніж на 60 мм тонше попередників.

При цьому телевізори Ultra SlimFit не тільки зберігають всі переваги електронно-променевої технології, але і гарантують поліпшені колірний обхват і чіткість зображення завдяки нанопигментному покриттю випромінюючого шару кінескопа, який забезпечує більш високу, ніж у попередніх поколінь ЕПТ, концентрацію частинок люмінофора. Vixlim демонструє яскравість 850 кд/м2 і рівень контрастності 5000:1, що характерно для плазмових і самих передових рідкокристалічних панелей. “Унікальне тоноване скло гарантує високу контрастність навіть при яскравому кімнатному освітленні і механічну стійкість поверхні.

Високій якості картинки сприяють системи шумозаглушення, автоматичної корекції балансу білого і, головне, унікальний підсилювач слабкого сигналу, розроблений спеціально для вітчизняних споживачів. Щоб гарантувати впевнений прийом телепередач, підсилювач слабкого сигналу LNA Plus автоматично включається, як тільки величина ВЧ-сигналу падає нижче певної позначки, забезпечуючи посилення на 10 дБ, а схему шумозаглушення одночасно усуває шум у посиленому ВЧ-сигнал. Подальше поліпшення зображення здійснюється завдяки системі інтелектуального контролю I2C.

Вирішена й інша проблема, актуальна для вітчизняних споживачів: ненадійність мереж електроживлення. Система захисту від перепадів напруги забезпечує стійку роботу телевізора при коливаннях напруги в межах від 160 до 300 вольт.

Завдяки підтримці системи NICAM телевізори якісно передають просторове звучання на тих каналах, де вже ведеться стереовещание. —реді інших особливостей телевізорів виділимо таймер включення/виключення, наявність входів і виходів лдя підключення зовнішніх аудіо – та відеопристроїв, гніздо для підключення навушників.

Модель CS-21Z45 ZQQ надійде в продаж у листопаді, а CS-21Z47 ZQQ – у грудні поточного року. -екомендуемая роздрібна ціна для обох моделей складає 7 990 рублів.