Samsung E390: тонка штучка

57

Компанія Samsung Electronics в січні 2007 року починає поставки на російський ринок мобільного телефону Е390 у форм-факторі слайдер. Простота і строгість форм витонченого, компактного апарату розміром всього 94x47x16 мм, і функціональність поєднується з доступною ціною. Вага новинки – 84 грама.


Samsung E390: тонка штучка
Samsung E390: тонкая штучка
Samsung E390: тонка штучка

У цій моделі користувач знайде практично всі необхідні функції. Так, 1,3-мегапіксельна камера допоможе зберегти пам’ятні моменти — причому не тільки на фото, але і на відео. Завдяки підтримці протоколу PictBridge снимик можна роздруковувати на принтері, передаючи їх через Bluetooth. Переглянути отриманий матеріал можна на великому 2-дюймовому дисплеї, що відображає 262 144 кольорів.

Як і годиться сучасному телефону, Е390 оснащений органайзером, телефонною книгою на 1 тис. абонентів, передбачені календар, планувальник робіт, годинник, будильник, синхронізація графіків і контактів з допомогою vCard і vCalendar. Коли ж власник знаходиться, наприклад, за кермом, стане в нагоді функція гучного зв’язку.

Вбудований MP3-плеєр з підтримкою файлів форматів MP3, AAC і AAC+ дозволить насолоджуватися музикою коли завгодно і де завгодно, і особливий комфорт забезпечать бездротові Bluetooth-стереонавушники з можливістю дистанційного керування без проводів. Автономний режим дозволить користуватися мультимедійними функціями при відключеному радіочастотний модулі, наприклад, у літаку. Для зберігання файлів крім вбудованої пам’яті ємністю 15 мегабайт передбачений слот для карт пам’яті microSD.

Крім голосового зв’язку, Е390 забезпечує власнику доступ в Інтернет, електронної пошти, передбачені Java-ігри і можливість обміну SMS-і MMS-повідомленнями. При цьому на телефоні встановлено пошуковий сервіс Google Search, що забезпечує просте підключення до пошукової машині і інших сервісів Google.

У роздрібний продаж Е390 надійде в січні 2007 року за рекомендованою ціною близько 280 доларів.