Samsung E250: доступний мобільник

128

Компанія Samsung Electronics почала постачання на російський ринок доступної моделі E250, яка відрізняється стильним дизайном, відмінною функціональною оснащеністю і призначена для молодіжної аудиторії.


Samsung E250: доступний мобільник
Samsung E250: доступный мобильник
Samsung E250: доступний мобільник

Слайдер Samsung E250 виділяється із загального сучасним преміум-дизайном, великим 2-дюймовим кольоровим екраном з роздільною здатністю 128х160 пікселів, відображає 65 тис. квітів, зручною клавіатурою і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Незважаючи на малу товщину, завдяки ергономічній формі і трохи скошеним гранях тримати Е250 дуже легко і зручно, а в складеному вигляді телефон легко поміститься в кишені або дамській сумочці. Багатий асортимент кольорів — темно-сріблястий, эбеново-чорний, «зелене яблуко» і вишнево-рожевий — дозволить вибрати той, який найбільш точно відповідає смакам і іміджу власника.

Мультимедіа-можливості Е250 дуже широкі і різноманітні, вони включають камеру VGA-дозволи з можливістю відеозйомки, MP3-плеєр з можливістю підключення бездротових стереонавушників Bluetooth, зручний доступ до електронної пошти та Інтернету, а також збільшену швидкість обміну даними завдяки технології EDGE. Поєднання чудових характеристик з виключно стильним дизайном допоможе власнику апарату підкреслити впевненість у своїх силах, енергію та цілеспрямованість.

Вбудована VGA-камера дозволить відобразити пам’ятні моменти і події не тільки на фото, але і відео. Фотографії можна записати у форматі JPEG, щоб роздрукувати або надіслати друзям і близьким. В режимі відеокамери Е250 дозволяє відзняти часовий відео зі звуком. Невеликий розмір і якість відео забезпечується завдяки запису у форматах MPEG4 і H. 263 з роздільною здатністю QCIF (176×144, 15 кадрів/сек).

Вбудований MP3-плеєр практично усуває необхідність в окремому пристрої для прослуховування музики. Але найважливіша його перевага полягає у підтримці Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) Bluetooth — бездротовому відтворення стереозвуку через навушники. А завдяки слоту зовнішньої пам’яті microSDTM можливості запису файлів стають практично необмеженими. Крім того, телефон оснащений вбудованим FM-тюнером.

Високу ефективність користування E250 забезпечують різноманітні способи обміну даними — Bluetooth 2.0, USB і EDGE. Bluetooth гарантує можливість обміну файлами з іншими пристроями, що підтримують цю технологію: принтерами, КПК і ноутбуками; а підтримка MMS і EMS, JAVA і WAP 2.0 роблять доступ до будь-яких даних і додатків швидким і зручним.

Такі сучасні функції, як система оповіщення про зміну SIM-карти, екстрені виклики, автоматиченская установка часу розширюють можливості телефону ще більше. Користувач може створювати власні меню, що економить час при пошуку потрібних функцій. Якщо телефон буде втрачено або вкрадений, при зміні SIM-карти автоматично і непомітно відправить SMS з номером цієї SIM-карту і IMEI телефону на заздалегідь заданий номер, що підвищує шанси повернути телефон.

Підтримується 64-інструментальна поліфонія. Є пам’ять ємністю 10 МБ. Розміри новинки – 99,5×49,5×14,1 мм. Вага – 80,8 грамів.
У роздрібний продаж E250 надійде на початку грудня 2006 року за рекомендованою ціною близько 6 тис. руб.