Samsung CLX-3160: компактний і універсальний

58

Компанія Samsung Electronics приступає до масового випуску кольорових лазерних багатофункціональних пристроїв CLX-3160N і CLX-3160FN, призначених для малого бізнесу і домашніх офісів.


Samsung CLX-3160: компактний і універсальний

Завдяки фірмовим технологіям Samsung вдалося вперше створити кольорові лазерні принтери невеликих габаритів, саме вони покладені в основу цих МФУ. Пристрої відрізняються один від одного лише наявністю в моделі 3160FN вбудованого модему, що робить його самим мініатюрним кольоровим пристроєм класу «4 в 1», крім іншого підтримує роботу факсу в кольоровому режимі. При цьому відсутність обертових елементів і безшумна оптична система формування зображення забезпечують досить низький рівень шумів навіть під час роботи пристрою, що сприяє створенню комфортної робочої середовища.
Вбудована мережева підтримка забезпечує МФУ як при підключенні до віддаленого комп’ютера (домашній офіс), так і до мережі в невеликому офісі з числом співробітників від 2 до 9 осіб.

Крім високої якості друку, сканування та традиційних функцій, передбачено ряд додаткових можливостей, істотно збільшують зручність користування CLX-3160. Так, дуже зручною і корисною для поліклінік, прокатних і страхових агентств буде функція ID-копіювання, легко дозволяє надрукувати текст договору, медичну картку і т. п., приклавши водійські права, посвідчення особи, скопіювавши його на один аркуш з обох сторін.

Підтримка протоколу PictBridge, що дозволяє друкувати фотографії безпосередньо з цифрових фотоапаратів, відеокамер і користується популярністю у фотолюбителів, теж не буде зайвою, але особливо зручна додаткова можливість: друк з будь-яких пристроїв зовнішньої пам’яті, що підключаються до порту USB, а також сканування з записом файлу прямо на ці пристрої. Підтримуються формати PDF, BMP, JPEG і TIFF. Передбачена і можливість відразу ж відправити файл зображення по електронній пошті.

В режимі копіра крім простого масштабування є і такі зручні і корисні функції, як копіювання двох або чотирьох оригіналів на одну сторінку, виготовлення плакатів із збільшенням зображення в 9 разів і печаткою 9 сторінок, що складаються в один плакат. А для випадків, коли потрібно розмножити невеликі оригінали — наприклад, запрошення — є можливість клонування зображення так, щоб воно заповнило всю сторінку.

Для зручності обслуговування призначена програма Smart Panel, а чергову інформацію про принтері і інформує користувача про його стан.

На російський ринок МФУ CLX-3160 повинні надійти в першому кварталі 2007 року за ціною близько 750 доларів.