Ритуальний Mercedes для Росії

32

Німецьке ательє Binz, відоме розробками незвичайних автомобілів на базі Mercedes-Benz, представляє новинку. З 1936 року Binz збирає автомобілі швидкої допомоги, автомобілі для рятувальників, подовжені лімузини, катафалки, а також допрацьовані версії відомих Мерседесів.


Ритуальний Mercedes для Росії

Новітня розробка – Binz H4, 5-місний ритуальний автомобіль на базі нового E-класу. Причому новий автомобіль цієї серії побудований для російського похоронного дому ГОРБУС і вже в середині вересня з’явиться на дорогах Москви. Поряд з наявністю п’яти посадочних місць в салоні, особливою відмінністю цього ритуального автомобіля є комбіноване освітлення і розкішна обробка червоним деревом заднього відсіку, виготовлені за індивідуальним замовленням.

Binz витягнув ходову частину й посилив всі агрегати автомобіля, які піддаються збільшеної навантаженні. При цьому всі зміни зроблені у відповідності з директивами концерну Mercedes-Benz і вимогами міністерства транспорту Німеччини, що дало можливість автомобілю отримати європейську схвалення типу транспортного засобу. Автомобіль оснащений електронною системою управління і всіма стандартними системами безпеки Мерседеси Е-класу, з максимально допустимою швидкістю 190 км/ч. В якості опцій виступає більшість додаткового обладнання Е-класу, повідомляє Avto.ru.