Рубін випустив новий DVD-плеєр і моноблочний ТБ

50

Компанія “Рубін”, відома українським телеглядачам з 1952 року, оголосила про випуск двох нових пристроїв. Rubin 37S20DVD – мультисистемний телевізор з плоским екраном і з вбудованим DVD-програвачем, а також DVD-програвач DVR-202 поповнили лінійку продуктів, пропонованих компанією російському споживачеві.


“Рубін” випустив новий DVD-плеєр і моноблочний ТБ

“Рубін” випустив новий DVD-плеєр і моноблочний ТБ

Rubin 37S20DVD позиціонується компанією як надійна і недорога техніка”. У набір вбудованих функцій телевізора входять призначені для користувача настройки звуку і зображення, система таймерів, годинник, будильник, функція блокування від дітей і вбудовані ігри. Вбудований програвач дозволяє відтворювати всі формати включаючи популярний DivX.

Програвач DVR-202 оснащений завантажувальним лотком, розташованим по центру і органами ручного управління, які розташовуються в правій частині. Кнопка включення знаходиться на протилежному краю фронтальної частини, що виключає її натиснення. На задній стінці розташувалися всілякі роз’єми для підключення зовнішніх пристроїв: коаксіальний і оптичний виходи цифрового аудіо, компонентного, композитного сигналів і S-Video. DVR-202 відтворює диски у форматах DVD, VideoCD, S-відео CD, Audio CD, MP3, JPEG і Kodak, повідомляє CNews.