RoverPC Q5: комунікатор у формі слайдера

58

Новий комунікатор RoverPC Q5 на базі Windows Mobile 5.0 виділяється з лінійки комунікаторів RoverPC, вже стали народними. Виконаний у форм-факторі горизонтального слайдера, тобто є пристроєм з розсувним корпусом і висувається русифікованої клавіатурою з 47 клавішами (з урахуванням керуючих), є підсвічування.


RoverPC Q5: комунікатор у формі слайдера

За рахунок функціональної клавіатури комунікатор розширив свої габарити в порівнянні з попередниками RoverPC S5 і W5 до 116х58х22,5 мм, зберігши при цьому ергономіку і зручність користування.

На лицьовій стороні Q5 розташовується набір функціональних кнопок і джойстик. Також маються спеціальні клавіші швидкого запуску, які знаходяться під екраном.

Процесор Motorola iMX21 c тактовою частотою 350MHz впорається з будь-якою поставленою задачею в рамках програм і додатків (Word, Excel, Internet Explorer, Outlook), так і з задачами в рамках встановлених програм. Традиційне програмне забезпечення комунікаторів RoverPC в Q5 доповнено: до набору попередньо встановлених програм Agile Messanger (MSN, ICQ, Yahoo, AOL клієнти), англо-російських і російсько-англійських словників від компанії Paragon, програмою розпізнавання візитних карток додана програма Handy Weather.

Завдяки Handy Weather Вам доступний повний і актуальний прогноз погоди на 5 днів вперед в будь-якому місці і в будь-який час. Прогнози погоди будуть автоматично завантажуватися на Ваш смартфон, незалежно від того запущено додаток Handy Weather чи ні. Це дасть вам можливість кожен раз звертатися до по справжньому свіжому прогнозом і не витрачати час на ручне завантаження даних .

Конструктивні особливості, в свою чергу, зумовили здібності LTPS TFT 2,8-дюймового дисплея з роздільною здатністю 240х320 пікселів, який з легкістю підлаштовується під вимоги користувача, змінюючи вертикальну орієнтацію на горизонтальну.

Характеристики RoverPC Q5 відповідають сучасним вимогам: 64-Мб ОЗУ, 128 Мб флеш-пам’яті, яка розширюється картами пам’яті miniSD, GPRS 10, TriBand GSM (900/1800/1900), EDGE, Bluetooth 2.0, IrDA і Wi-Fi

Серед мультимедійних можливостей Q5: вбудований МР3 плеєр і 3-мегапіксельна цифрова камера. Новинка є повноцінним КПК з функціями мобільного телефону. Заряду акумулятора вистачить на 4,5 години активної роботи і на 190 годин у режимі очікування. Комунікатор – слайдер RoverPC Q5 підійде для ділових людей, яким потрібний компактний і зручний інструмент для роботи на виїзді. Вихід новинки намічений на січень 2007 р.