Rovercomputers створив нові аксесуари для ПК і ноутбуків

70

Компанія Rovercomputers анонсувала нові аксесуари серії Rovermate для ноутбука та ПК – акустичну систему 2.1 USB Digi і накопичувач на жорсткому диску Cobble USB 2.0.


Rovercomputers створив нові аксесуари для ПК і ноутбуків
Rovercomputers создал новые аксессуары для ПК и ноутбуков
Rovercomputers створив нові аксесуари для ПК і ноутбуків

Обидві новинки відрізняються компактними розмірами. Накопичувач Rovermate Cobble – одне з самих портативних пристроїв на ринку – висота всього трохи більше одного сантиметра. Акустика також має компактні розміри – висота в складеному стані трохи більше 4 см, радіус – трохи більше 7 див.

До складу акустики входять два широкосмугових динаміка потужністю 1,2 Вт, сабвуфер і підсилювач класу D. Колонки Digi досить підключити до вільного USB-порту ноутбука або комп’ютера. Вони сумісні з технологією Plug&Play. Крім того, акустична система екранована – захищена від перешкод, створюваних ноутбуком або іншими приладами.

Накопичувач Cobble USB 2.0 може мати обсяг від 40 до 120 ГБ. Пристрій відрізняє низьке енергоспоживання і висока швидкість передачі даних, що складає 480 Мбіт/сек. Пристрій працює без зовнішнього живлення, лише від двох портів USB. Міцний корпус з алюмінієвого сплаву забезпечує надійність пристрою, повідомляє CNews.