РК-телевізор VL 3735 від BenQ: новорічний подарунок для кіноманів

41

Компанія BenQ анонсувала появу нового ЖК-телевізора – моделі VL 3735. Новинка розроблена з використанням фірмової технології Senseye, що робить зображення буде насиченим, яскравим та реалістичним, що, безсумнівно, приверне до неї увагу справжніх поціновувачів кіномистецтва.


РК-телевізор VL 3735 від BenQ: новорічний подарунок для кіноманів

Крім цього, РК-екран VL 3735 володіє рядом характеристик, що дозволяють назвати його моделлю нового покоління. Серед них ключовими є ті, які і роблять зображення настільки реалістичним. Це FullHD екран 1920х1080 (що підтримує стандарт з прогресивною розгорткою телебачення високої чіткості 1080р), дивує користувача відтворенням найдрібніших деталей, високий рівень контрастності 1200:1 і широкий кут огляду (до 176 градусів), що дозволяє новинці більш точно відтворювати темні і світлі ділянки зображення. При цьому, глядач може розрізнити найдрібнішу деталь, навіть на темних картинках.

Нова модель радує не тільки прогресивними технічними характеристиками, але також стильною і ергономічною формою. Перш за все, звертають на себе увагу динаміки, розташовані нижче екрана, що відповідає останнім тенденціям моди і поворотна підставка, дарує можливість перегляду з будь-якого куточка вітальні.