Прототип купе Porsche Panamera 2009 зловили на тестах

42

На трасі Нюрбургрінг було відмічено нове 4-дверне купе Porsche Panamera. Автомобіль буде офіційно представлений навесні 2009 року на автосалоні в Женеві, що дасть компанії можливість опрацювати всі деталі для четвертого покоління моделі.


Прототип купе Porsche Panamera 2009 “зловили” на тестах

Panamera покликана конкурувати з 4-дверних купе типу Mercedes CLS, обсяг продажів якого досяг 24 тисяч примірників. Крім того, Volkswagen працює над створенням 4-дверного купе Passat; а Aston Martin вже представив концепт Rapide на останньому автосалоні в Детройті, який привернув до себе достатньо уваги і швидше за все буде виходити серійно.

Новинка Panamera буде оснащуватися 8-циліндровим мотором потужністю 350 л. с. і/або бітурбірованним двигуном, що розвиває до 560 л. с. Більш дешева версія отримає 3,5-літровий мотор потужністю 300 л. с., який вже має повнопривідний Cayenne. Найпотужніший мотор Panamera буде 700-сильним 10-циліндровим – такий встановлюється на Porsche GT.

Panamera будуть збирати на заводі в німецькому місті Лейпциг, де роботу отримають 600 осіб. Кузов авто будуть привозити з заводу VW в Ганновері, а двигуни – з Штуттгарта. Планується, що початковий обсяг виробництва складе 20 000 авто на рік з 2009 року, повідомляє Autonews.