Prology DVD-525UR: новий автомобільний DVD-ресивер

57

Prology представила новий DVD-ресивер Prology DVD-525UR. Новинка сумісна з самими популярними аудіо-відео формати і володіє функціями підключення флеш-карт і карт пам’яті SD/MMC.


Prology DVD-525UR: новий автомобільний DVD-ресивер

У Prology DVD-525UR утілилися всі складові розваг в автомобілі, що часто зустрічаються лише окремо в різних моделях: підтримка форматів DVD, MPEG4, VCD, CD, MP3, WMA і JPEG, наявність слота для читання карт пам’яті SD/MMC і вбудований інтерфейс USB для флеш-карт.

Новинка має цифровий PLL-тюнер для прийому 24 станцій FM/УКХ діапазонах (18 FM, 6 УКВ). Отримання інформації про обстановку на дорогах, ідентифікація і пошук станцій за назвою та жанром можливі завдяки наявності функції RDS-EON. Пристрій підтримує системи кольоровості PAL/NTSC, а висока вихідна потужність (4×55 Вт) розкриває всю енергію звуку музичних композицій.

Prology DVD-525UR оснащений лінійним 4-канальний аудіовихід, лінійним стерео входом для з’єднання з додатковими джерелами звуку, таким як, наприклад, MP3-плеєр, вихід на сабвуфер і відеовиходом для підключення монітора. Чотири передвстановлені характеристики еквалайзера дозволяють добитися високої якості звучання.

Новий DVD-ресивер від Prology має пульт ДУ в комплекті, має повністю знімною відкидною передньою панеллю і виконаний у стандартному монтажний розмір 1DIN. Новинка зі строгим стильним дизайном передньої панелі може бути виконана як в чорному, так і в сріблястому кольорі.

Надходження новинки в продаж планується на початку жовтня. Очікувана ціна Prology DVD-525UR для кінцевого споживача – 6490 руб.