Проектор Epson EMP-TW1000: нове уявлення про можливості домашнього кінотеатру

54

Epson EMP-TW1000 – перший проектор, створений на базі нових панель Epson з роздільною здатністю 1920х1080 пікселів, які забезпечують повну сумісність з сигналом високої чіткості (Full HD).


Проектор Epson EMP-TW1000: нове уявлення про можливості домашнього кінотеатру

Нові лінзи і передові проекторні технології Epson гарантують найвищу якість зображення і живі кольори, в тому числі, по-справжньому глибокий чорний – для домашнього кіноперегляду самого високого рівня.

Компанія Epson, лідер світового та європейського проекторного ринку, анонсує вихід революційного 3LCD-проектора Epson EMP-TW1000. У новому проекторі вперше використовується панель D6 (Dream Six) з роздільною здатністю 1920×1080 пікселів. Ця 3LCD-панель формату 16:9 заснована на ексклюзивній розробці Epson – технології Crystal Clear Fine (C2 Fine), завдяки якій зображення виходять кристально чіткими та контрастними. Крім того, Epson EMP TW1000 представляє: HDMI v1.3 сумісність останнього покоління, потужні лінзи з зумом 2,1 х, контрастність 12000:1 і яскравість 1200 Лм.

Технологія C2 Fine розроблена спеціально для отримання чітких зображень, високої контрастності та відтворення натурального чорного кольору. Нові можливості технології пов’язані з додаванням в панелі неорганічного вирівнюючого шару, на якому рідкі кристали розташовані не горизонтально, а вертикально. Це означає виключення можливості проникнення світла, у результаті чого досягаються чіткі зображення і насичений глибокий чорний.

Автоматична діафрагма Epson Auto Iris повністю контролює інтенсивність світла лампи. Система відповідає за одержання ідеального чорного кольору і великої кількості градацій сірого в темних кадрах і за максимальну чіткість і ясність зображення в яскравих, світлих сценах.
З технологією Epson Cinema Filter можна вибирати оптимальний режим перегляду у відповідності з освітленням приміщення. 6 колірних режимів від «динамічного» до «театрального» дозволяють досягти дуже яскравих зображень при денному освітленні і максимальної глибини та об’ємності зображення – в темній кімнаті.

Широкі можливості зсуву лінз – 96% зображення при русі вгору-вниз і 47% при русі вправо-вліво – забезпечують максимум гнучкості в установці проектора. Поміщаючи проектор на журнальному столику або закріплюючи під стелею, навіть зі значним зміщенням від центру екрану, можна бути впевненим – зображення буде ідеальним, без найменшого спотворення.

При включенні Epson EMP-TW1000 автоматично вибирає оптимальні налаштування зображення. Однак для тих, хто віддає перевагу індивідуальні налаштування для різних фільмів і перегляду умов, розробники Epson передбачили спеціальні можливості коригування. Регулювання по шести осях дозволяє вручну змінювати тони і насиченість для найбільш «глибоких» зображень. А регулювання колірної гамми для збільшення різкості зображення організована аналогічно комп’ютерної регулюванню гамма-кривих.

Поставки Epson EMP-TW1000 на російський ринок почнуться в лютому 2007 року.