Портативний DVD-програвач з DVB-T

46

Компанія Mustek випустила портативний DVD-програвач з вбудованим DVB-T ресивером. Технологія DVB-T нещодавно стала стандартом у багатьох європейських країнах, і шанси дуже високі, що в недалекому майбутньому цей стандарт замінить аналогове телебачення.

Переносні пристрої 2-в-1 практично всеїдні і підтримують такі формати як DVD, DVD+R/RW, DivX, CD, CD-R/RW, MP3, Kodak Picture CD & JPEG. Модель з великим екраном MP80D пропонує високу якість відеозображення на рідкокристалічному екрані в 8 дюймів. MP70D оснащений можливістю індивідуальних телевізійних установок з функцією вибору улюблених програм і пам’яттю до 1 тис.

Пристрій оснащений акумулятором, 12-ти вольтним адаптером для автомобіля або універсальним силовим адаптером, а також мініатюрним пультом дистанційного керування. MP80D також володіє слотом для MMC/SD і портом USB для зручного перекачування і перегляду фотографій з цифрових фотокамер, мобільних телефонів чи інших USB пристроїв. На додаток до вище перерахованого в комплект поставки цієї моделі входить сумка для закріплення програвача в машині.