Портативні колонки для iriver H10

95

Компанія IRR, що відповідає за маркетинг і розвиток продажів продукції IRIVER в Росії, оголосила про надходження на російський ринок високоякісних портативних колонок PS-H10. Модель виготовлена спеціально для популярної в Росії серії H10.


Портативні колонки для iriver H10

Тепер власники iriver H10 можуть насолоджуватися улюбленою музикою, як вдома, так і в подорожах не використовуючи при цьому навушники.
В колонки вбудований кредл, який дозволяє заряджати плеєр і слухати музику одночасно. Пристрій випускається в сіро-чорному кольорі, відрізняється компактністю (210х120х30 мм). У комплект до колонок поставляється USB-кабель, кабель лінійного входу/виходу, а також зручний нейлоновий чохол для мобільних користувачів. Незважаючи на мініатюрні розміри, модель забезпечує високоякісне звучання за рахунок повночастотні микродинамиков (54 мм).

Без підключення до мережі портативні колонки IRIVER PS-H10 можуть працювати до 10 годин від 4-х батарейок формату АА. У колонках є спеціальне поглиблення для зарядки плеєра і регульована задня стінка для зручної фіксації пристрою.

Частотний діапазон: 180 Гц – 20 КГц, загальний вихідний рівень: 5 Вт RMS, вага: 370 р. (без батарей).