Портативна акустична система Logitech AudioStation Express

64

Logitech поповнила модельний ряд портативних акустичних систем для плеєра iPod новою моделлю Logitech AudioStation Express. На додаток до високої якості звучання нові колонки Logitech володіють стильним дизайном корпусу і можуть працювати як від мережі електропостачання, так і від батарей. Нова модель комплектується захисним чохлом і ГДР, що робить можливим використовувати комплект не тільки вдома, але і на вулиці.

Незважаючи на повну відповідність мінімалістському стилю, переважному в дизайні плеєрів iPod, колонки Logitech AudioStation Express цілком надійні: динаміки прикриті металевою сіткою, а кофр надійно захищає при перенесенні і може не зніматися під час відтворення звуку, захищаючи від можливих подряпин. Завдяки автономного живлення від батарей типу «АА» і можливості підключення до мережі електроживлення, використання колонок стало більш зручним, як вдома, так і в будь-якому іншому місці. Працюючи від електромережі, акустична система може автоматично заряджати батарею плеєра iPod.

Аудіосистема забезпечує динамічне звучання у всьому діапазоні частот, вона складається з двох динаміків серії Max-X, діаметр яких дорівнює 2,5 дюйми. Так як новинка підтримує стандарт Universal Dock Adaptor від Apple, то всі сучасні і наступні моделі популярних плеєрів iPod будуть підходити для прослуховування музичних композицій з використанням даної акустичної системи AudioStation Express.

Користуючись відеовиходом, розташованому на задній частині нового рішення Logitech, люди можуть переглядати свої фотографії та відео на телевізорах. Так само аудіосистема забезпечена допоміжним входом (3,5 мм), призначеним для підключення як більш ранніх моделей iPod, так і будь-яких інших аудіопристроїв.

Повністю відповідаючи специфікації Apple «Зроблене для iPod», акустична система має пізнаваним дизайном – всі сторони корпуса пофарбовані в білий колір, і відполіровані до блиску, а динаміки прикривають ефектні чорні сітки. Таке рішення стане прекрасним доповненням плеєра iPod. З допомогою доданого в комплекті бездротового пульта дистанційного керування, користувачі зможуть регулювати гучність, перемикати композиції, відтворювати музику, відпочиваючи в кріслі або ж не встаючи з-за обіднього столу. Якщо ж пульт не використовується, його можна помістити в спеціальну кишеню на задній стінці аудіосистеми.

Стереосистема AudioStation Express від компанії Logitech з’являться в США і Європі на початку жовтня. Рекомендована роздрібна вартість в Європі складе близько 100 євро.