Porsche представляє новий Cayenne

23

Компанія Porsche розповсюдила офіційну інформацію і фотографії оновленого позашляховика Cayenne 2008 модельного року.


Porsche представляє новий Cayenne
Porsche представляет новый Cayenne
Porsche представляє новий Cayenne

Як очікувалося, основні зміни торкнулися екстер’єру передньої частини кузова. Автомобіль отримав нові передні крила, бампер і капот, а фари головного світла стали більш витягнутими, що надає Cayenne ще більше агресії і спортивного духу.

Porsche представляет новый Cayenne
Porsche представляє новий Cayenne

Що стосується «корми» автомобіля, то тут все менш кардинально – видозмінена задня оптика і новий бампер з інтегрованими патрубками вихлопної системи.

Крім того, крім великого повітрозабірника в бампері, тепер Cayenne Turbo від модифікації без турбіни можна відрізнити по горизонтальному розташуванню індикаторів сигналу повороту, які інтегровані в передній бампер.

На оновлений Cayenne буде встановлюватися нова лінійка моторів. 3,2-літровий силовий агрегат V6 поступився своє місце сучасному 3,6-літрового двигуна з безпосереднім уприскуванням палива, потужність якого становить 290 л. с.

Версія Cayenne S тепер оснащується 4,8-літровим атмосферним мотором потужністю 385 к. с. До ста кілометрів позашляховик з таким двигуном розганяється за 6,6 с, а його максимальна швидкість складає 252 км/ч.

Потужність турбованої версії Porsche Cayenne довели до 500 л. с., крутний момент зупинився на позначці 700 Нм. До «сотні» топ версія позашляховика від Porsche розганяється всього за 5,1 с, а її максимальна швидкість становить 275 кілометрів на годину.

Крім того, всі версії Cayenne тепер отримають нову систему повного приводу, яка в звичайному стані передає на задню вісь 62% крутного моменту, але, завдяки багатодисковою муфти з електронним управлінням, в будь-який момент може направити на вісь з кращим зчепленням до 100% моменту.

Вартість Porsche Cayenne з мотором V6 в Німеччині буде починатися з позначки в 51 735 євро. Російські продажі оновленого Cayenne стартують вже 24 лютого 2007 року. Ціна за базову версію буде починатися від 57 850 євро, повідомляє Avto.ru.