Показаний новий Mercedes C-класу!

37

До офіційної прем’єри нового покоління Mercedes-Benz С-класу є ще досить багато часу (цю модель обіцяють показати в березні на автосалоні в Женеві), проте в автомобільну пресу вже зараз просочилися фотографії З класу без будь-якого захисного камуфляжу.


Показаний новий Mercedes C-класу!
Показан новый Mercedes C-класса!
Показаний новий Mercedes C-класу!

У керівництві DaimlerChrysler вирішили не надто мудрувати при випуску нового С-класу, на який припадає основна частка продажів автомобілів марки Mercedes-Benz. Саме тому дизайн «цешки» виконаний у вже перевіреному стилі. Причому, німці вирішили зробити З с-клас не компактний аналог більш престижного і комфортного Е-класу, а створити справжній спортивний седан. А це означає, що на цьому Mercedes-Benz можна буде дуже швидко їздити не тільки по прямих дорогах, а й по звивистих гірських стежках.

Найбільш прості і доступні автомобілі будуть мати 4-циліндрові мотори об’ємом 1,8 л. з компресором (150-190 л. с.). Більш заможні громадяни зможуть купити собі З-клас з V6 об’ємом 2,5 л (210 к. с.) або 3,5 л. (270 к. с.). Ну а для справжніх фанатів марки передбачений V8 об’ємом 5,4 л підготовлений фахівцями з AMG потужністю більше 400 л. с., повідомляє Auto@mail.ru.