Побутові метеостанції Vitek з годинником і будильником

52

Компанія «Голдер Електронікс» випустила на ринок новий модельний ряд побутових метеостанцій VITEK – багатофункціональних годин/будильників, які поєднують в собі стильний дизайн і останні технічні розробки. Тепер і Ви в домашніх умовах з легкістю зможете визначити температуру і вологість за вікном і в приміщенні, скласти свій прогноз погоди і дізнатися точний час.


Побутові метеостанції Vitek з годинником і будильником

Нові багатофункціональні годинник і бездротові метеостанції VT 3539, 3543, 3545, 3546 і 3549 володіють значним радіусом прийому сигналу дистанційних датчиків. Тонкий корпус пристроїв у поєднанні з витонченим дизайном підкреслює яскравий і широкий РК-дисплей з підсвічуванням, що дозволяє навіть здалеку легко читати його показання.

Всі пристрої передбачають ряд основних стандартних функцій для подібних моделей, таких як відображення на дисплеї часу, дати, дня тижня і заданих умов будильника на 5 мовах (як свого часового поясу, так і інших часових поясів); індикація внутрішньої температури приміщення і індикація розряду батарей. Такі моделі, як VT 3545 і VT-3546, надають можливість проекції поточного часу і температури (VT-3546) на зовнішню поверхню.

Анімована символіка погодних умов (в моделях VT 3539, 3546 і 3549) дозволяє просто і наочно визначити всі погодні умови та їх зміни на найближчу добу.

Завдяки включеній в пристрій приладів VT 3539, VT-3546 і VT-35549 функції збереження в пам’яті зареєстрованих показників мінімальної і максимальної температури метеостанція здатна відображати на дисплеї індикатори зміни температури і вологості.

Флагманом лінійки є модель VT-3549. Сильними сторонами метеостанції є індикація на дисплеї кімнатній і зовнішньої температури/вологості. Температуру можна побачити як в градусах за шкалою Цельсія, так і Фаренгейта. Барометр з функцією прогнозу погоди і індикацією атмосферного тиску, а також відображення фаз місяця будуть цікавими функціями для споживачів.

Метеостанції VITEK є стильним доповненням до будь-якого інтер’єру будинку і офісу. Роздрібна вартість пристроїв – від 300 до 2000 рублів.