Pioneer представив цифрові A/V-ресивери з підключенням до iPod Photo

51

Компанія Pioneer оголосила про випуск двох нових моделей A/V-ресиверів VSX-AX4ASi і VSX-AX2AS, сертифікованих за стандартом THX Select2, з удосконаленими комунікаційними засобами HDMI і можливістю підключення плеєрів iPod Photo.


Pioneer представив цифрові A/V-ресивери з підключенням до iPod Photo
Pioneer представил цифровые A/V-ресиверы с подключением к iPod Photo
Pioneer представив цифрові A/V-ресивери з підключенням до iPod Photo

Вдосконалений семиканальний підсилювач Power Amplifier у новинки Pioneer забезпечує розширення динамічного діапазону в моменти, коли необхідна миттєва потужність вхідного і вихідного сигналів. Створюючи ресивери нового покоління, інженери Pioneer використали технології професійних студій, як, наприклад, систему AIR Studios sound, що гарантує точне відтворення звуку.

Сертифіковані за стандартом THX Select2 моделі VSX-AX4ASi і VSX-AX2AS здатні підтримувати численні режими THX для поліпшеного відтворення будь-якого контенту, будь то фільми, музику або гри при максимально можливій якості звуку. Крім того, завдяки наявності високопродуктивного процесора Digital Core Engine з цифровими перетворювачами сигналів SHARC EX і Freescale Twin Powerful ресивери підтримують всі поширені формати об’ємного звучання, в тому числі WMA9 Pro.

Для того щоб відтворений звук практично не відрізнявся від оригінальної запису, використовується фірмова технологія фазового контролю, яка дозволяє домогтися ще більшої реалістичності звучання за рахунок компенсації затримок низькочастотних сигналів, які виникають у процесі посилення багатоканального звуку.

Ресивери VSX-AX4ASi і VSX-AX2AS повністю підтримують відеосигнали з дозволом 1080p і оснащені чотирма і трьома входами HDMI відповідно. В обох моделях застосовується вдосконалений видеоскейлер з підтримкою технології Faroudja DCDi і система деінтерлейсінга для перетворення черехстрочной розгортки в прогресивну.

У моделі VSX-AX4ASi є USB-вхід для прямого підключення до комп’ютера і роз’єм i.LINK “Advanced Resolution Digital Audio” для точної цифрової обробки сигналів від DVD-Audio і SACD-джерел. Крім того, цей ресивер комплектується другим пультом ДУ (меншого розміру) для використання в системах типу multi-room або для повсякденного управління самими затребуваними функціями.

Обидва ресивера також можуть працювати у зв’язці з плеєром iPod Photo. Для цього власнику достатньо підключити свій iPod за допомогою кабелю, який додається до апарату.

У новому модельному ряду, як і раніше, використовується фірмова система калібрування Pioneer Advanced Multi-Channel Acoustic Calibration (MCACC – тепер це третє покоління) з 9-смуговим еквалайзером і компенсацією стоячих хвиль. MCACC гарантує тонку настройку ресивера до рівня професійних студій в унікальній домашній обстановці власника.